Šoreiz mūsu brīvdienu maršuts veda uz Doles salas mini Zoo “Rezidence” – kurš sevi piesaka, kā jaunās paaudzes Zoo un atpūtas centru. Pieteikums ir gana drosmīgs, lai mēs aizbrauktu un noskaidrotu – kā tad īsti izskatās jaunās paaudzes Zoo. Un, jāsaka, ņemot vērā to, ka Zoo ir ļoti jauns – īpaši vīlušies nebijām. Patika apmeklētāju iemīļotā fotomodele – vāvere, kura no telefonu kameru tuvuma un cilvēku klātesamības nemulsa ne drusku, turpinot skrubināt savu riektu vēsā mierā. Patika tas, ka bija iespēja barot dzīvnieciņus – tiesa gan, tad Zoo apmneklējums jāieplāno vai nu pašā vakarā, vai nu no rīta puses. Mēs bijām ap četriem, kad zvēriņi jau bija apmeklētāju dāsni sabaroti, tāpēc barošanas prieki šoreiz izpalika.

Viennozīmīgi šeit patiks arī Instagram paaudzei – fotocienīgas instalācijas šeit ir daudz un visai gaumīgas. Man ļoti patika kokos ieaugušie krēsli, tomēr arī Disko busiņam nebija ne vainas. Šķiet, ka šis arī ir iemesls, kāpēc “jaunās paaudzes Zoo”.
Pilnam priekam iztrūka informatīvo zīmīšu pie dzīvnieku mājām, jo šad tad man bija visai grūti paskaidrot, kas tieši šis ir par dzīvnieku.

Cenas –
pieaugušajiem 5e
bērniem un pensionāriem 3e
vecāku biļete 12e
bērniem līdz 3g bezmaksas
invalīdiem – bezmaksas

Darba laiks –
No otrdienas līdz svētdienai -10-19

Tomēr, no visiem 3 mini Zoo, kuros esam bijuši līdz šim, mums laikam visvairāk patika Mini Zoo Dobuļi, kuru arī noteikti vēlamies vēlreiz apciemot.

Komentēt