Tā nu ir sanācis, ka mani un Māra randiņi pārsvarā iekrīt šajā neforšajā laikā, kad nav ne jausmas, kur doties, lai tiktu ievērota 2m distance. Tāpēc šoreiz devāmies izpētīt mazāk zināmas vietas – pareizāk sakot – mums mazāk zināmas vietas.

Viena no tādām vietām ir Jāņupes karjers (tieši pēc šādiem vārdiem šo vietu var atrast waze), kur 2015. gadā izveidota pavisam neliela 1,3km gara lokveida taka. Labā ziņa – ja neņem vērā smilšaino gabaliņu gar karjera peldvietu – te pavisam droši var izbraukt arī ar ratiem. Ne tik labā ziņa – droši vien tik maz cilvēku šeit ir tikai pavasarī un rudenī – pie karjera ir labiekārtota peldvieta, rotaļlaukums un milzīgs smilšu kalns – vasarās te noteikti ir pilns ar cilvēkiem. Tomēr šoreiz ne – ir agrs pavasaris, un, lai gan pie rotaļlaukuma prāvs pulciņš grilēja gaļu (un noteikti neievēroja 2 m distanci) – uz takas sastapām tikai pavisam nedaudz cilvēku.

Takas sākumā ir neliela informatīva zīme – un drīz pēc zīmes var sākt lūkoties pēc jaukajām mozaīkām. Takā ir izvietoti arī milzīgi sapņu ķērāji. Lai gan ka tobrīd, kad taku apciemojām, karjerā cītīgi darbojās buldozeri – mēs sajutām īstu mazpilsētas un dabas šarmu. Laba vieta pastaigai ar bērniem!

Komentēt